Služby

Naše společnost neustále zkvalitňuje své služby. Důkazem toho je stále větší počet spokojených zákazníků, kteří u nás nacházejí požadované služby s veškerým komfortem. Náš zákazník je naší prioritou, proto je veškerá naše snaha a pozornost zaměřena právě na něj. Doufáme, že budete s nabídkou služeb spokojeni, jakékoli připomínky samozřejmě vítáme. Pokud máte specifické požadavky, neváhejte a kontaktujte nás. Určitě nějaké řešení nalezneme!


Přeprava

Plně si uvědomujeme, že při potřebě přepravy rozměrného nákladu může být doprava problematickou. Proto Vám nabízíme možnost dovozu až na Vámi určené místo. Pokud nejste vlastníkem nákladního automobilu, jistě Vám přijde tato služba k užitku. Proč složitě shánět nákladní vůz nebo dodávku, když tento problém můžeme vyřešit za Vás?

Věrnostní program

Velmi si ceníme našich stálých zákazníků, proto nabízíme věrnostní programy. Jsme rádi, že jste našimi stálými zákazníky ! Jsme rádi, že využíváte právě naše služby. Chceme Vám za to poděkovat a odměnit se Vám. Nabízíme Vám tedy náš unikátní věrnostní program. Jistě budete s jeho výhodami spokojeni!