Přeprava

Přepravujeme všechny druhy a typy zásilek včetně obálek, balíčků, palet apod. Schopnost reagovat na požadavky a potřeby zákazníků jsou v oblasti podnikání rozhodující. My se orientujeme nejen na přepravu zásilek, ale hlavně dbáme o to, aby s našimi službami byl zákazník spokojen. Vypracováváme individuální návrhy na ideální dodávku Vašeho zboží a pokud je to přáním zákazníka, jsou možné i noční dodávky a přistavení vozů. Vše záleží jen na osobní či telefonické domluvě s našimi pracovníky.

 

  1. S důvěrou nás kontaktujte (e-mailem, nebo na non-stop telefonní lince).
  2. Sdělte Vaše požadavky na přepravu - zejména datum a čas nakládky, množství, váhu a povahu nákladu. Obratem Vám sdělíme návrh konečné cenu přepravy.
  3. Zašlete nám závaznou objednávku přepravy, kterou obratem potvrdíme. Od této chvíle jsme plně odpovědni za přepravu.
  4. O průběhu dodávky budete pravidelně informováni - o příjezdu vozidla na nakládku, naložení zboží, příjezdu na vykládku a vyložení zboží.

 

Pojištění nákladu

Všechny námi přepravované náklady jsou pojištěny do výše 3 000 000,- Kč, v případě přepravy hodnotnější zásilky zajistíme připojištění zboží u smluvní partnerské pojišťovny na hodnotu požadovanou zákazníkem. Spolupracujeme s pojišťovnou Generali.

 

Ceny

Ceny přeprav jsou smluvní. Vždy se snažíme vyjít vstříc požadavkům zákazníka. Neváhejte nás kontaktovat, společně určitě nalezneme nejlepší řešení Vašeho požadavku na přepravu a zároveň příznivou cenu.